+370 618 10211
kvedarnosbaidares@gmail.com

Paslaugos

Baidarių nuoma

BaidarėsNuomos kaina vienam turistui vienai dienai, € (nuo birželio 1d.)
Pirmadienį- penktadienį ir sekmadienįŠeštadienį ir švenčių dienomis
Dvivietė baidarė 12 € /žmogui 16 € / žmogui
Papildoma kėdute vaikui baidarėje 3 € / vnt. 3 € / vnt.
Kanoja (trivietė) 8 € / žmogui 10 € / žmogui
Gelbėjimosi liemenė nemokamai nemokamai
Hermetiškas maišas 1,5 € / vnt. 1,5 € / vnt.

Transportavimas

VežimasMaršrutasKaina, €
TIK BAIDARIŲ pristatymas į maršruto pradžią ir pasiėmimas (vienu reisu atvežame 1 – 14 baidarių)Visi maršrutai Jūros upe nuo autostrados iki Balskų užtvankos 20 €
BAIDARIŲ ir TURISTŲ nuvežimas į maršruto pradžią ir parvežimas (atvykus pas mus ar į kaimo sodybą. Kartu su baidarėmis nuvežame ir parvežame turistus, inventorių)Visi maršrutai Jūros upe nuo autostrados iki Balskų užtvankos 4 € / žmogui**
Papildomas daiktų, turistinės mantos privežimas žygio metuVisi maršrutai Jūros upe nuo autostrados iki Balskų užtvankos 0,8 € / km***

Žemėlapiai, detalūs maršrutų aprašymai duodami nemokamai.

*Moksleivių ir studentų grupėms darbo dienomis gali būti taikomos nuolaidos.
**Nuomojant 3 ir daugiau baidarių.
***Skaičiuojami visi nuvažiuoti km.

Pageidaujantiems galime tarpininkauti užsisakant pirtį ar nakvynę kaimo sodyboje. 

Kvėdarnos Baidarių stovyklavietė

Pageidaujantiems siūlome pailsėti nuostabiame gamtos  kampelyje prie Jūros upės privačioje „Kvėdarnos baidarių“ stovyklavietėje. Stovyklavietės kaina sutartinė.

Stovyklavietės tinklinio aikštelė Stovyklavietės tinklinio aikštelė lauzaviete Stovyklavietės tualetas Stovyklavietės pavėsinė Stovyklavietės pavėsinė

 

 

Palaivio poilsiavietė

Ramiame slėnyje, ties lieptu, apsupta upės Jūros vingio yra D. ir T. Rupšių sodyba ir privati Palaivio poilsiavietė. Čia puiki vieta pradėti ar baigti žygį baidarėmis. Erdvioje poilsiavietėje ant Jūros kranto, šimtamečių ąžuolų apsuptyje įrengtos penkios pavėsinės, tinklinio ir futbolo aikštelės, pirtelė. Aplink gali sutilpti kad ir šimtas palapinių. Tai vieta tiems, kurie pasiilgo gaivaus oro, žavingo kraštovaizdžio, žaliuojančio miško, kurių negąsdina nakvynė palapinėse.

Palaivio poilsiavietė prasideda ties Ąžuolo lieptu, žyminčiu 6-ąjį upės sustojimą.

1 stovyklavietė. Pavėsinėje telpa 20 asmenų. Šalia yra bendra tinklinio aikštelė. Yra laužavietė, šašlykinė, bendras lauko tuoletas.

3 stovyklavietė. Pavėsinėje telpa 25 asmenys. Yra tinklinio aikštelė, laužavietė, šašlykinė, lauko tuoletas. Šalia yra pirtelė, lauko dušas.

5 pavėsinė sodyboje. Didelė, iki 80 asmenų talpinanti pavėsinė – puiki vieta didesniems pobūviams, susitikimams ar sąskrydžiams. Yra elektra, tinklinio aikštelė, krepšinis.

Pirtelė. Vienu metu pirtelėje gali kaitintis iki 10 asmenų. Maudytis galima upėje arba šalia lauko duše.

Erdvioje poilsiavietėje gali sutilpti kad ir šimtas palapinių. Yra futbolo ir tinklinio aikštelės.

Nakvynė namelyje. Galima nakvynė namelyje iki 10 asmenų. Lauke yra terasa, mėgėjiška tinklinio aikštelė, krepšinio lenta, laužavietė, šašlykinė.

Kviečiame atvykti į Palaivio poilsiavietę
Palaivio kaimas
Pajūrio sen., Šilalės raj.
Diana Rupšienė

Telefonas: 8 610 38708
El. paštas: mokytojadiana@gmail.com

 

 

Inventorius

Nuomojame geros kokybės, patogias angliškas „Vista“ baidares bei „Old Town“firmos „Ojib way“ kanojas. Inventorius kiekvienais metais yra atnaujinamas, todėl garantuojame patogų ir kokybišką poilsį.

Dvivietės baidarės „Vista“: – tai naujos kartos polietileninės baidarės, pasižyminčios lengvumu bei elastingumu. Speciali dugno forma suteikia joms stabilumo bei greičio. Baidarės ilgis 4,85 m, plotis 0,82 m, svoris 37 kg. Užtektinai vietos susidėti daiktams. Patogumą užtikrina paminkštintos, pagal irkluotojo ugį reguliuojamos sėdynės, atrama kojoms, lengvi bei patogūs irklai.

Dvivietė baidarė "Vista"

Trivietės „Old Town“firmos „Ojib way“ kanojos. Lyginant su baidarėmis, jos yra talpesnės, tačiau eiklumu ir manevringumu beveik nenusileidžia baidarėms. Kanojos ilgis – beveik kaip baidarės (5,2m), plotis per vidurį siekia apie 95 cm. Kanojos viduryje, ant įtaisytos sėdynėlės laisvai gali sėdėti 1-2 ekipažo nariai (arba pasyvūs keleiviai). Tokia kanoja nesunkiai valdo du galuose sėdintys irkluotojai. Viduje užtenka vietos žygio mantai susidėti, papildomai gali atsisėsti vaikas, šuo ar pan. Kanoja sveria 35 – 40 kg. Dviese pakankamai patogu ja pernešti sausumoje.

Keliaujant grupėmis, kartu gali plaukti ir baidarės, ir kanojos , nes abiejų tipų laivelių eiklumas ir manevringumas mažai skiriasi.

Visos mūsų baidarės Visos mūsų baidarės